Stavební chemie

Vybudujte si zahradu snů.

Prolistujte si brožuru společnosti quick-mix, kde najdete pro svoje realizace spoustu šikovných materiálů, které Vám usnadní realizaci.

https://www.quick-mix.cz/cs/simulatory/brozury-a-letaky 

 

 

12 položek celkem

Cena

1800
11800
P 20210302 114915
Akce Novinka
4 Kč –75 %
1 Kč / kg

Černo-šedý křemičitý písek pro spárování šlapáků, dlažby pravidelné i nepravidelné je ideální materiál, protože je přepálen ve vysoké peci, proto získává nové vlastnosti. Je těžší, hutnější než klasický písek, takže při dláždění nedochází k propadu dlažby nebo šlapáků. Potom co Vám spáry poprvé zmoknou, tak se písek zatáhne a upevní Vaší spáru. 

Kód: PISEK
OBAL NVL 300 30kg
450 Kč –33 %
300 Kč / ks

Chcete pokládat dlažbu a na lepidlo Vám vychází moc velká tloušťka a na beton zase málo? Chcete pokládat a spárovat v jednom kroku? Tak to scháníte právě NVL 300. Nivelační maltu do které položíte kámen a ještě se stejnou směsí vše vyspárujete. Šetříte čas a máte jistotu spojení spáry s podložím.

Kód: NVL300
qm fm
500 Kč –20 %
400 Kč / ks

Spárování obkladu Vám usnadní spárovačka společnosti quick-mix FM. Aplikuje se po rozmíchání ručně, stejně jako kdyby jste pracovali s betonem. Vybírat se dá z několika odstínů, takže výsledný efekt bude dle Vašeho přání. Máte navíc jistotu, že s kvalitní spárovačkou nebudete řešit cementové výkvěty na obkladu. Rádi Vám poradíme jak na to! 

Vybírat můžete z několika odstínů viz. foto v galerii. Je to na Vás jaký odstín si zvolíte!

Cenu pro ostatní odstíny Vám obratem pošleme podle aktuálního ceníku společnosti quick-mix.

Kód: FM
OBAL FM X 30kg[6]
600 Kč –25 %
450 Kč / ks

Spárování obkladu Vám usnadní spárovačka společnosti quick-mix FMX, která se po rozmíchání aplikuje šnekem na vrtačce. Ušetříte tak spousta času při vyplňování spár oproti ručními spárovaní. Vybírat se dá z několika odstínů, takže výsledný efekt bude dle Vašeho přání. Máte navíc jistotu, že s kvalitní spárovačkou nebudete řešit cementové výkvěty na obkladu. Rádi Vám poradíme jak na to! 

Vybírat můžete z několika odstínů viz. foto v galerii. Je to na Vás jaký odstín si zvolíte!

Cenu pro ostatní odstíny Vám obratem pošleme podle aktuálního ceníku společnosti quick-mix.

Kód: FMX
OBAL F DBK 25kg
650 Kč –23 %
500 Kč / ks

Lepidlo F-DBK od společnosti quick-mix doporučujeme našim klientům pro lepení pásek, které nejsou tak těžké jako filety. Cenově je výhodnější než RKS a na pásky je zcela dostačující. Vyzkoušejte ho budete spokojeni, stejně jako my.

Kód: F-DBK
OBAL PFM 94 25kg
650 Kč –23 %
500 Kč / ks

Kvalitní "suchá" spárovačka od společnosti quick mix vám usnadní spárování. Stačí rozmést, zakropit vodní mlhou, počkat než přestane spárovačka lepit a vypije vodu ze zakropení, pak už stačí jenom opláchnout a máte hotovo. Velká úspora času, vhodné pro každého kdo se nebojí trochu práce. Několikanásobně rychlejší než klasické spárování. 

Kód: PFM-94
Dolfi Stone CE40540 Jasmine
Akce Novinka
700 Kč –21 %
550 Kč / ks

Flexibilní spárovací hmota s Color Perfect technologií. Odstín Jasmín perfektně sedí k naší bazénové dlažbě Limestone. Voděodolná, flexibilní spárovací hmota na spárování keramických obkladů a dlažeb, včetně gresové, na spáry od 1 mm 8 mm.

Ostatní odstíny mimo jasmínu jsou na objednání - vybírat můžete ze vzorníku ve fotogalerii. 

 

Kód: CE40
Dolfi Stone CM1625
Akce Novinka
650 Kč –15 %
550 Kč / ks

Tenkovrstvé lepidlo se zvýšeným obsahem zušlechťujících přísad na lepení obkladů a dlažeb se sníženou savostí. Ideální pro lepení kamenné dlažby a obkladů kolem bazénu. Vhodné i pro formáty 80x80 cm. Pochozí a spárovatelné už po 24 hodinách. 

Kód: CM16
PFN
750 Kč –20 %
600 Kč / ks

Potřebujete pojezdovou spárovačku? Tak to hledáte PFN od quick-mix, která má pevnost 25N/mm2 a to je 2,5krát víc než PFM-94. Z vlastní zkušenosti víme, že vydrží a je stabilnější než beton. Pokud chcete kvalitní a věčné spáry bez oprav, pak chcete právě PFN spárovačku. Rozmícháte, rozlejete, vystěrkujete, stáhnete, necháte vyzrát, omejete, opláchnete a máte to navždy hotové. Po 3 hodinách máte pochozí a do týdne plně vyzrálou spárovačku.

Kód: PFN
obal rks 25kg 2015
900 Kč –22 %
700 Kč / ks

Kvalitní lepidlo RKS od společnosti quick mix doporučujeme na lepení pásků, filet i dlažby. Máme s ním několikaleté zkušenosti, které Vám rádi předáme. RKS má jako jediné lepidlo na trhu garanci ve smyku 60 kg/m2 na zateplení a 100 kg/m2 bez zateplení. 

Kód: RKS
Dolfi Stone Ceresit CR65
Akce Novinka
950 Kč –21 %
750 Kč / ks

Cementová těsnicí malta k utěsnění podkladu před instalací kamenné dlažby. Před pokládkou touto hydroizolací ošetříte betonový podklad, tím se vyhnete v budoucnu tomu, že by Vám dlažba nebo spáry odskákaly, protože vlhkost se bude držet pod hydroizolací a vlhko se tak nedostane do lepidla nebo do spáry, nemůže se tak stát, že Vám dlažba v zimě odmrzne. Nátěr se provádí 2x. Druhá vrstva po 12 hodinách. Nanesenou těsnicí hmotu minimálně 3 dny udržujte ve vlhkém stavu (např. jemným rozprašováním vody nebo mokrým štětcem, instalací). CR 65 chraňte minimálně 24 hodin před deštěm. Dlažbu nebo potěry a další vrstvy je možno aplikovat na těsnicí maltu CR 65 nejdříve po 7 dnech. 

Kód: CR65
thn rapid1 600x486
1 000 Kč –20 %
800 Kč / ks

Vysokopevnostní kontaktní můstek TNH-RAPID od společnosti quick-mix vám zafunguje, jako mezivrstva mezi betonem a dlažbou. Beton sám o sobě moc nelepí, takže doporučujeme použít kvalitní kontaktní můstek TNH-RAPID, který vám spojí beton s dlažbou. Máte tak jistotu, že kameny opravdu budou držet. Funguje velmi dobře i na opravy, kdy se vám kámen uvolní a vy ho potřebujete vsadit zpátky. Pracovní postup s vámi rádi zkonzultujeme. Máme svoje vlastní zkušenosti s pokládkou, které s vámi rádi nasdílíme. 

Kód: TNH-RAPID